Pozostałe

Mieszkania deweloperskie Lublin – poznaj nasze inwestycje

Lublin to miasto, które przyciąga zarówno młodych ludzi, poszukujących miejsca do budowania przyszłości, jak i osoby starsze, którym zależy na stabilizacji i wygodzie życia.

Nasze inwestycje deweloperskie to propozycje dla wszystkich, poszukujących komfortowych lokali, w których mogą budować nowe wspomnienia.

Mieszkania deweloperskie – nowe osiedla w wysokim standardzie

Jeżeli interesują Cię mieszkania deweloperskie, Lublin to świetna lokalizacja, jeżeli chcesz żyć w miłej okolicy we wschodniej części kraju. Stawiamy na wysoki standard i komfort, dlatego dla naszych klientów przygotowaliśmy nowoczesne mieszkania deweloperskie na dwóch nowych osiedlach: Narcyzowym i Jemiołuszki.

Osiedle Narcyzowe w Lublinie

Jest to duża inwestycja, składająca się aż z 10 budynków wyposażonych w lokale mieszkalne i usługowe. Chcąc dotrzeć do ludzi o różnych potrzebach, przygotowaliśmy mieszkania o różnych metrażach, od 25 m2 do 120 m2. Przyszli mieszkańcy będą więc mieli do wyboru zarówno niewielkie kawalerki, jak i mieszkania 2, 3 i 4 pokojowe. Osiedle Narcyzowe to miejsce w dogodnej okolicy, znajdujące się pomiędzy ulicą Narcyzową i Orzechową. Zadbaliśmy nie tylko o wysoki standard mieszkań, ale też miłe, spokojne otoczenie. Zależy nam na tym, aby każda osoba zainteresowana mieszkaniem deweloperskim w Lublinie, mogła tu znaleźć miejsce dla siebie i dla swojej rodziny.

Osiedle Jemiołuszki w Lublinie

Kolejne mieszkania deweloperskie przygotowaliśmy w okolicy ulicy Jemiołuszki. Jest to mniejszy kompleks, składający się z trzech budynków, w których znajdują się mniejsze i większe mieszkania. W pobliżu osiedla znajdują się ścieżki rowerowe, zielony wąwóz i Stary Gaj, dlatego z pewnością jest  to propozycja dla osób, ceniących sobie aktywny wypoczynek.

Budynki wyposażone są w windy i podziemne parkingi oraz komórki lokatorskie. Mieszkania deweloperskie w Lublinie grupy Orion to gwarancja komfortu i dobrego standardu.